Slovak Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Opatrovateľka vo Švajčiarku

Lokality vlajka SWISS 

Pracovné ponuky dostávame do rodín v rôznych lokalitách Švajčiarska.

Požiadavky

Naše partnerské agentúry zamestnávajú len zdravotné sestry s dobrou znalosťou nemeckého jazyka. 

Druh pracovného pomeru

Naše opatrovateľky zamestnáva na hlavný pracovný pomer švajčiarska agentúra. Pomôže Vám s vybavením formalít – poistenia a ešte pred vycestovaním Vám vybaví pracovné povolenie platné 1 rok. 

Platové podmienky

Ponúkaný plat závisí od podmienok hosťovskej rodiny, stavu pacienta, Vašej kvalifikácie a skúseností, a pod. Minimálny ponúkaný plat je od 1 200 EUR mesačne po odpočítaní poistenia a iných nákladov. Rodiny prispievajú aj na cestovné náklady opatrovateľky jednorázovo 1x ročne.

Popis práce

Náplň práce závisí od stavu pacienta, vo všeobecnosti ale ide najmä o pomoc pacientovi pri pohybe, vstávaní, doprovode na toaletu, sprchovaní, obliekaní, kŕmení a pod. Opatrovateľka sa zároveň stará aj o udržiavanie poriadku v domácnosti opatrovanej osoby; upratovanie, varenie, pranie, nákupy, príp. starostlivosť o domáce zvieratá. Úlohou opatrovateľky je aj trávenie voľného času s pacientom; čítanie, prechádzky, sprevádzanie na spoločenské podujatia, rodinné oslavy a pod. 

Ubytovanie a strava

Ubytovanie a strava sú zabezpečené v rodine pacienta zdarma. Opatrovateľke je poskytnutá vlastná izba.

Pracovný čas

Ide o 24-hodinovú starostlivosť. Pri väčšine ponúk ide o prácu na dlhšie časove obdobie (1 rok), ale rodiny zohľadňujú aj požiadavky opatrovateliek. Je možné vycestovať aj na 2-3 mesačné turnusy.

Doprava

Naša agentúra Vám vyhľadá najjednoduchšie a najlacnejšie spojenie. Cestovné lístky si môžete zakúpiť priamo u nás. Spolu s nimi od nás dostanete mapu oblasti, v ktorej budete pracovať a detailný popis cesty. V prípade záujmu Vám môžeme zabezpečiť aj dopravu súkromným prepravcom z domu až do švajčiarskej rodiny.

Ďalšie služby

Okrem vybavenia práce pre opatrovateľky zabezpečujeme aj:

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button