eshop facebook youtube
Facebook
0917 148 136

Agentúra VaV - práca cez spoľahlivého partnera

Agentúra VaV Slovakia už 15 rokov okrem servisu pre kvalifikovaných VaV absolventov, vzdelania - akreditovaných opatrovateľských kurzov, ponúka pracovné príležitosti pre všetkých, ktorí majú záujem pracovať v Rakúsku či Nemecku ako opatrovatelia.

 

Práca opatrovateľky/opatrovateľa si vyžaduje najmä trpezlivý prístup, ako aj láskyplný vzťah k seniorom. Počas turnusov sa opatrovateľ stáva členom rodiny. K jeho povinnostiam patria všetky opatrovateľské úkony ako napr. pomáhanie pri vstávaní, pri obliekaní, osobnej hygiene a iné. K práci opatrovateľa patrí aj starostlivosť a udržiavane chodu domácnosti (varenie, pranie či žehlenie).

 

Základnou požiadavkou na opatrovateľku/opatrovateľa sú v našej Agentúre VaV Slovakia okrem kvalifikácie opatrovateľa akreditovaným opatrovateľským kurzom, príp. zdravotnícke vzdelanie aj komunikatívna znalosť nemčiny.

 

Všetky aktuálne ponuky Agentúry VaV Slovakia nájdete na našej webovej stránke TU: https://www.vavslovakia.sk/aktualne-pracovne-ponuky

 

VaV TIP: Nie ste si istý svojou nemčinou? Pomôžeme vám prekonať jazykovú bariéru - prihláste sa na náš kurz Nemčiny pre opatrovateľky alebo si zakúpte našu knihu nemčiny pre opatrovateľky !

 

Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 148 136 alebo emailovej adrese info@vav.sk

 

Tešíme sa na spoluprácu.