eshop facebook youtube
Facebook
0917 148 136

Doprava pre opatrovateľky

Agentúra VaV Slovakia, s.r.o. Vám ponúka možnosť rýchlej, bezpečnej, pohodlnej a lacnej dopravy. V spolupráci s našimi partnerskými autodopravcami zabezpečujeme dopravu pre opatrovateľky, ktoré pracujú hlavne v Rakúsku, ale aj v Nemecku, Holandsku, Taliansku a Švajčiarsku. Auto po Vás príde k Vám domov (alebo na dohodnuté miesto) a odvezie Vás až na miesto v Rakúsku, kde pracujete (pred dom).

Do ostatných krajín je rozvoz do väčších miest alebo kdekoľvek po ceste, no po dohode je v niektorých prípadoch tiež možné aj pristavenie auta až na miesto, kde pracujete. Ste vždy v kontakte s nami alebo s vodičom a vždy si dohodneme telefonicky, ako, kedy a kde Vás vyzdvihneme a kam Vás odvezieme.

Autá, ktorými opatrovateľky vozíme sú pohodlné, bezpečné a klimatizované. (Minivany 5 - 7 miestne, ako napr.: Seat Alhambra, VW Sharan, Ford Galaxy, Renault Espace alebo väčšie, ako napr.: Renault Trafic, Mercedes Vito, a pod.)

 

 

Vodiči, ktorí vozia naše opatrovateľky sú skúsení, zodpovední, preverení a vždy pripravení pomôcť.

 

Cena za dopravu:

 

Garantujeme, že naše ceny patria medzi najlepšie na trhu. Odvezieme Vás už za 8 EUR na 100 km, t.j. 0,08 centov na 1 km vrátane DPH.