eshop facebook youtube
Facebook
0917 148 136

Podporujeme

Dobročinný trh 2015

4. júna 2015 sa odohral v poradí III. ročník podujatia Dobročinný trh. Akciu zameranú na podporu ľudí s hendikepom opäť organizovalo občianske združenie OZ Tolamir v spolupráci s partnermi SOCIÁLNY PREŠOV, o.z. a Park kultúry a oddychu v Prešove.

 

Sponzorsky sme sa po 3x na tomto podujatí podieľali aj my:

 

Tak ako predchádzajúce ročníky, aj tento sa niesol v duchu idey “Darujme si výnimočnosť”. Na podujatí sa zúčastnilo 42 organizácií a to nielen z Prešova, ale aj z Vranova nad Topľou, Lipan, Giraltoviec, Kežmarku, Medzilaboriec, Bratislavy a zo Sabinova. Pozvanie prijala aj samotná primátorka mesta Prešov - Ing. Andrea Turčanová.

 

 

V sále PKO prebiehala prezentácia výrobkov z chránených dielní a mimovládnych organizácií. Ich kúpou mohli návštevníci prispieť k udržateľnosti zariadení, ktoré pomáhajú hendikepovaným klientom, zŕoveň tak podporili talent a kreativitu tých, ktoré dané výrobky zhotovili.

 

 

Kultúrny program prebiehal na hlavnom pódiu priamo v centre mesta. Postarali sa oň účinkujúci z radov nepočujúcich, mentálne postihnutých, detí s Downovým syndrómom, detí z detského domova, seniorov a zdravotne postihnutých detí i dospelých.

 

 

Pozrite si aj video z podujatia: